€ 8,19 Euro

Praca w Niemczech przy montażu na produkcji 2014 w Hardheim (Badenia-Wirtembergia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hardheim
  • Opublikowany: 29 listopada 2013 00:46

Poszukiwani pracownicy na stanowisko montażysty do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu i pakowaniu części z tworzyw sztucznych przy taśmie. Od stycznia 2014 w Hardheim (Badenia-Wirtembergia).

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta/Montażystka
Miejsce pracy: Hardheim (Badenia-Wirtembergia)
Termin rozpoczęcia pracy: 7 stycznia 2014
Termin zakończenia rekrutacji: 11 grudnia 2013

Zadania:
• Montaż i pakowanie małych metalowych części oraz części z tworzywa sztucznego dla przemysłu samochodowego (praca przy taśmie montażowej)
• Kontrola jakości.

Wymagania:
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Zdolności manualne
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia tego rodzaju pracy (brak alergii na kurz i tworzywa sztuczne)
• Gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej (06:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00 ; 22:00 – 06:00)
• Własny samochód (miejsce zakwaterowania zlokalizowane jest ok. 7 km od zakładu pracy, brak transportu miejskiego).
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich
• Stawkę godzinową – do 6 tygodnia pracy włącznie 8,19 Euro/godz., od 7 tygodnia 9,42 Euro/godz,
• Zorganizowane i w połowie opłacone zakwaterowanie.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ID ogłoszenia: 134529735e8decd1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy montażu na produkcji 2014 w Hardheim (Badenia-Wirtembergia)”

  1. Sebastian na 2 grudnia 2013 @ 22:29

    Witam
    Mam 19 lat , posiadam samochód , niemiecki komunikatywny, chętny do pracy , dobrej sprawności fizycznej
    Jestem zainteresowany oferta w określonym terminie
    Proszę o kontakt na email