€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Neumarkt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumarkt
  • Opublikowany: 23 września 2013 23:02

Firma z branży spożywczej poszukuje pracownika na magazyn z Neumarkt. Oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, paletowaniu oraz pakowaniu. Wymagane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Neumarkt, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na magazynie przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, obsłudze systemu magazynowego.
  • Do zadań należeć będą takie czynności jak pakowanie, paletowanie, etykietowanie oraz konfekcjonowanie.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za pakowanie oraz wszelkie czynności wiążące się z przygotowywaniem towaru do wysyłki.

Wymagania:

  • Język niemiecki znajomość dobra,
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby z własnym samochodem

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia wraz ze wszelkimi składkami,
  • zapewnione ubezpieczenie
  • zamieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Poprzez formularz na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2039731.html

ID ogłoszenia: 219524089e06b591

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Neumarkt”

  1. witam, jestem zainteresowany pracą, niemicki w stopniu b.dobrym, własne auto tel. 501 579 692