€ 7,50 € brutto + dodatki

Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 5 listopada 2013 22:57

Magazyn z Lipska poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień i pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Płaca: 7,50 € brutto + dodatki

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich czynności polegających na komisjonowaniu produktów metodą pick by voice, zbieraniu i kompletowaniu zamówień a także pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagamy:

  • Ważne: doświadczenia w systemie słuchawkowym pick by voice przy komisjonowaniu
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dobre tempo pracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • posiadanie własnego auta
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Dodatki za prace w dni świąteczne
  • zamieszkanie
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca.niemcy@workservice.pl
w tytule proszę koniecznie wpisać numer ref.: KOMISJONER/LIPSK.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-system-sluchawkowy-pick-by-voice-2093515.html

ID ogłoszenia: 3375279461fea909

10 komentarzy na “Praca w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie bez języka Lipsk”

  1. wiata jestem zaiteresowany tą ofertą posiadam uprawnienia na wózki wysokiego składowania i nie tylko staż to 10 lat na wózkach widłowych posiadam prawo jazdy kat b.t proszę o kontakt mariuszs333@wp.pl lub tel 48695633055

  2. Witam.

    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Prosze o kontakt.

    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany pracą.Proszę o kontakt 785608509

  4. witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 794 529 559.

    Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany ta ofertą proszę o kontakt 793233688
    Pozdrawiam

  6. witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy posiadam uprawnienia na wózki widłowe proszę o kontakt 606539175 lub emeil karolprzyborowski@interia.pl

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam uprawnienia na wózki widłowe wszystkie typy na których pracowałem 15 lat posiadam prawo jazdy kat b nie posiadam auta

  8. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Posiadam własny samochód i daję pełną dyspozycyjność. Dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Znajomość języka niemieckiego- podstawowa.
    telefon: +4915166932441

  9. JESTEM ZAITERESOWANY WASZA OFERTA PRACY POSIADAM UPRAWNIENIA NA WOZKI WIDLOWE AULTO PRAWOJAZY KAT B I C I GOTOWY DO PRACY OD ZARAZ PODAJE TELE +48782646299