€ 8 /h

Praca w Niemczech produkcja dań gotowych bez znajomości języka Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:58

Fabryka dań mrożonych z Kolonii zatrudni od zaraz Polaków do pracy w Niemczech przy produkcji spoż. bez znajomości języka niemieckiego. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane co najmniej 2 lata).

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 8 euro za godzinę brutto

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej przy wsparciu procesów
– kontrola jakości produktów finalnych
– pakowanie, sortowanie artykułów
– obsługa maszyn, nadzór nad poprawnością działania
– prace związane z utrzymaniem czystości
– paletowanie towaru, przygotowanie do magazynowania

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności
-wytrzymałość na niskie temperatury
– szybkość, umiejętność pracy pod presją czasu
– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące lub dłużej
– zdolność do szybkiej nauki nowych obowiązków
– mile widziane osoby mówiące po niemiecku

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki pracy
– umowę tymczasową za pośrednictwem agencji
– pełny pakiet socjalny
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności
– zapewniamy płatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym

Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 68553f14a34a4657

3 komentarze na “Praca w Niemczech produkcja dań gotowych bez znajomości języka Kolonia od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy,pracowałam na takich stanowiskach w Niemczech i Anglii ,podejmę pracę od zaraz.

    • praca w Kolonii bez języka na 18 sierpnia 2014 @ 18:21

      Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Kolonii od zaraz. Pracowałem na linii produkcyjnej w Czechach oraz na kopalni pod ziemią w Polsce i Czechach. Pozdrawiam

  2. praca w Koloni bez języka na 8 października 2014 @ 06:33

    witam jestem z narzeczonym zainteresowana ta praca pracowalismy juz na lini produkcyjnej