€ 8,20 /h

Praca w Niemczech produkcja dań gotowych bez języka dla par Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:50

Fabryka dań mrożonych poszukuje pracowników na produkcję w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka, dla par możliwe wspólne zakwaterowanie. Umowa tymczasowa na okres 3 miesięcy do końca roku.

Stanowisko: pracownik produkcji (skoczek)
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 8,20 euro brutto/h
Liczba wakatów: 5

Obowiązki:
Różne obowiązki w zależności od zapotrzebowania. Pracownik może pracować przy taśmie, pakować towar, kontrolować jakość wyrobów, magazynować lub obsługiwać urządzenia produkcyjne.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dokładność
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– wytrzymałość na niską temperaturę (ok 0-4 stopnie)
– atutem będzie znajomość języka w każdym stopniu biegłości
– gotowość do wyjazdu od zaraz start 13-go października

Oferujemy:
– zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę (koszt po stronie pracownika to jedynie 80 euro miesięcznie)
– umowę bezpośrednio w firmie niemieckiej bez prowizji agencji
– dla najlepszych pracowników po nowym roku możliwość podpisania stałej umowy oraz podwyżka do 8,50 euro/h brutto
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskiego opiekuna

Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 4645431d32145911

8 komentarzy na “Praca w Niemczech produkcja dań gotowych bez języka dla par Kolonia”

  1. Witam Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy i zmotywowany gwaranruje starrannie wykonywane obowiąski i pracowitość . prosze o kontakt tel 500337398

  2. Witam jestesmy zainteresowani wyjazdem i praca mam doswiadczenie w pracy na tasmie kontakt 722112674

  3. WITAM BARDZO SERDECZNIE JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY
    ZMOTYWOWANY PRACOWITOŚCIĄ I CHĘCIĄ WYJAZDU OD ZARAZ.
    TEL.KONT.664-377-838

  4. Witamy wraz z zona jestesmy zainteresowani panstwa oferta i gotowi do podjecia pracy od zaraz tel.kont.0048 797 779 813

  5. witam interesuje mnie ta praca ,jestem zmotywowany

  6. Dzień Dobry.Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy, mam doświadczenie w pracy przy produkcji żywności (Belgia,Anglia),obecnie pracuje w Anglii, ale chce jak najszybciej przenieść się do Niemiec, języ, niemiecki znam w stopniu komunikatywnym (pracowałem kilka razy w Niemczech),pozdrawiam tel.00447511552036

  7. Jestem zainteresowany pracowałem w Niemczech obecnie jestem w Czechach mój numer to +420608826318 prosze o kontakt

  8. Witam jestem zainteresowana praca mój numer kontaktowy 785832967 pracowałam już za granicą ( Holandia ) Pozdrawiam.