€ 7,01euro brutto/h

Praca w Niemczech – pracownik (grupa) do magazynu w Grossbeeren

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 września 2012 10:00

Oferta pracy w Niemczech – praca na magazynie (jako magazynier). Pracownik magazynu w Grossbeeren z dobrą znajomością języka niemieckiego

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
poszukuje osób chętnych do pracy w Niemczech na wspomnianym stanowisku.

Praca w okolicach Berlina w magazynie sklepu internetowego dla grup 5-osobowych

Obowiązki:
– przyjmowanie zwrotów towaru
– wprowadzanie danych do komputera
– zbieranie zamówionych towarów
– pakowanie, skanowanie

Wymagania:
– mile widziane grupy pięcioosobowe z terenów przygranicznych
– dwa samochody na jedną grupę oraz gotowość do codziennych dojazdów
– dobra znajomość języka niemieckiego
– dobra znajomość obsługi komputera
– doświadczenie w pracy magazynowej
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– sprawność manualna

Nasz klient oferuje:
– pracę w systemie dwuzmianowym, sześć dni w tygodniu
– zatrudnienie bezpośrednio przez firmę niemiecką
– umowę o pracę tymczasową
– wynagrodzenie: 7,01 euro brutto/godz.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl
z dopiskiem “GROSSBEEREN” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 52250641fb080c66