€ 1200 € netto

Praca w Niemczech pomocnik produkcji zderzaków i części samochodowych w Schierling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schierling
  • Opublikowany: 7 lipca 2018 05:06
Praca w Niemczech pomocnik produkcji  zderzaków i części samochodowych w Schierling

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji kokpitów, zderzaków samochodowych w fabryce części z miejscowości Schierling. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka.

Firma Frimberger Personalleasing jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na niemieckim rynku pracy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Zatrudniamy pracowników nie tylko z Europy Wschodniej, ale rownież z Europy Południowej. Oferujemy Państwu umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieka społeczną jak i wsparciem polskojęzycznego dysponenta.
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta na Bawarii/Niemcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Zadania:
– produkcja kokpitów, zderzaków i innych części samochodowych
Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego min. A2
– uprawnienia na wózki widłowe
– auto potrzebne na ewentualne dojazdy do pracy
– gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– niemiecką umowę na czas nieokreślony
– pracę na pełen etat
– wsparcie dysponenta
– zakwaterowanie: pokój 2 os. za darmo lub pokój 1 os. koszt 250 €
– ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
– stawki od 10 € brutto + Fahrgeld

Kontakt: E.Wieczorkiewicz@frimberger-personalleasing.de / www.frimberger-personalleasing.de
Tel. 0173/ 39 43 271 lub +49 0941 280 720
S.I.Frimberger e.K. Personalleasing
Dr.Gessler-Str. 29
93051 Regensburg/ Niemcy

ID ogłoszenia: 825b3de00a513bb

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez FrimbergerPersonalleasing

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FrimbergerPersonalleasing »