€ od 1600 do 1650 euro brutto plus napiwki

Praca w Niemczech pomoc kuchenna i zmywanie naczyń od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lorrach
  • Opublikowany: 12 września 2013 01:40

Restauracja z Lorrach z Niemiec poszukuje pomocy kuchennej przy zmywaniu naczyń od zaraz. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie: od 1600 do 1650 euro brutto plus napiwki- co kwartał w wysokości 500 euro

Miejsce pracy: Lorrach,

Zadania:

  • Zadaniami pracownika będą prace przy zmywaniu i porządkowaniu naczyń, oraz pomoc kucharzowi czyli np.obieranie i krojenie owoców i warzyw. Do obowiązków będzie należało utrzymywanie porządku w miejscu pracy a także o czystość kuchni.

Wymagania:

  • posiadanie minimalnie 6 miesięcy doświadczenia w gastronomii
  • posiadanie własnego auta raz prawa jazdy
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca rozmowę
  • odpowiedzialność, pracowitość, sumienność
  • możliwość podjęcia pracy na okres 6 miesięcy

Oferta:

  • wyżywienie w pracy- 2,7 euro-2 posiłki
  • pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania
  • umowa o pracę na 1 rok
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zaplanowany urlop 30 dniowy- 14 dni na przełomie stycznia i lutego, 3 tygodnie w sierpniu, 1 tydzień w listopadzie
  • Praca odbywa się w godzinach 10.30 do 15 oraz od 18.30 do 24
  • dwa dni wolne- poniedziałek i wtorek, reszta pracujące

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim pod adres: dres e-mail r.olejarczyk@wp.pl lub info@picart-personal.pl z dopiskiem Spueler

źródło: http://www.praca4u.net/pomywacz-naczyn-restauracja-w-okolicach-lorrach-id192038.html

ID ogłoszenia: 655523077d2464a7

2 komentarze na “Praca w Niemczech pomoc kuchenna i zmywanie naczyń od zaraz”

  1. jestem zainteresowana praca magdalena_kutyla@wp.pl

  2. praca pomoc kuchenna zmywanie naczyń od zaraz na 6 października 2013 @ 21:25

    jestem kucharzem od 30 lat pracuje samodzielnie na kuchni mam 52 lata jestem dyspozycyjna lubię żetelność w wykonywaniu pracy.pracowałam jako nauczyciel zawodu w szkole gastronomicznej do tej pory pracowałam tylko w polsce ostatnio jako szef kuchni w ośrodku wczasowym,lecz była to praca sezonowa lubię czystość i dokładność lubię gotować robię to z zawsze z pasją jedyną barierą jest nieznajomość języka uczę się sama znam nazwy sprzętów i artykułów .pozdrawiam ewa.