€ do ustalenia

Praca w Niemczech pokojówka w hotelu sprzątanie pokoi hotelowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 11 grudnia 2013 22:53

Poszukiwani pracownicy na stanowisko pokojówka do hoteli. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu pokoi gościnnych. OD Kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w hotelu dla pokojówki.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie pokoi gościnnych, łazienek, wymienianie papieru, pościeli i ręczników.
  • Do zadań będzie należało utrzymywanie czystości w częściach ogólno- dostępnych.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane- ale nieobowiązkowe będzie doświadczenie

Oferta:

  • Umowa z niemieckim hotelem na niemieckich warunkach
  • Możliwość podjęcia pracy wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem
  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV w języku niemieckim oraz aktualne zdjęcie poprzez stronę: http://pracawita.pl/oferta-pracy,80713,pokojowka.html

Uwaga nie pobieramy żadnych opat za pośrednictwo.

ID ogłoszenia: 9052a83d6e40f4e