€ 0

Praca w Niemczech – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO pow. 3,5 tony Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2014 12:53

Aktualne ogłoszenie dla operatora wózka widłowego powyżej 3,5 tony w mieście Lipsk. Praca w Niemczech od zaraz adresowana do pracowników z uprawnieniami i doświadczeniem.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO pow. 3,5 tony
Niemcy, okolice Lipsk
Praca od zaraz

Obowiązki:
Operowanie wózkiem cztero-widłowym powyżej 3,5 tony w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa)

Wymagania:
– certyfikat operatora wózka widłowego
– doświadczenie w operowaniu wózkami czterowidłowymi pow. 3,5 tony
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– chęć do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– możliwość wypracowania do 220 godzin miesięcznie
– wynagrodzenie godzinowe plus dodatki:
25% za pracę w nocy oraz za nadgodziny
50% za pracę w niedziele
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
– zagwarantowane zakwaterowanie, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem “operator wózka” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 680541041700b2d5