€ 14,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem Monachium sprzątanie biur

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 12 września 2018 14:24

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie fizyczne w Monachium. Poszukiwane osoby dokładne i odpowiedzialne.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce: Monachium.

Stawka godzinowa: 14,50 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie powierzchni biurowych;
  • odkurzanie wykładzin;
  • wyrzucanie odpadów;
  • wycieranie kurzy z biurek i półek;
  • sprzątanie i dezynfekcja toalety;
  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych;
  • utrzymanie czystości w salach konferencyjnych;
  • mycie okien;
  • zadania wykonywane są w godzinach 8:00 – 16:00.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w sprzątaniu;
  • chęć i gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • przyjazne podejście do innych pracowników biura;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zaangażowanie;
  • umiejętność dokładnego sprzątania.

Oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • dokładne przeszkolenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie polskiego koordynatora w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • wysokie zarobki.

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres:

Beschaftigung@germanymail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie biur – od września 2018, Monachium”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 905b990c087ca55