€ 13-16 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz Stuttgart przy sprzątaniu kliniki z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 18 października 2018 19:01

Poszukiwane osoby do sprzątania od zaraz w klinice medycyny estetycznej ze Stuttgartu. Praca w Niemczech dla osób dokładnych, sumiennych i kulturalnych, posiadających podstawową znajomość języka.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy.

Termin: od zaraz.

Zarobki: 13-16 euro za godzinę – pensja ustalana jest indywidualnie w zależności od kwalifikacji, doświadczenia, znajomości języka itp.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie toalet, recepcji, sal zabiegowych;
  • mycie okien, wynoszenie odpadów;
  • dbanie o wizerunek przychodni i porządek.

Wymagania wobec pracowników:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • sumienne wykonywanie obowiązków;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • poczucie estetyki;
  • kultura osobista;
  • duża dokładność;
  • punktualność;
  • przynajmniej podstawowy język niemiecki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania płatnego;
  • wszelkie środki potrzebne do pracy i uniform roboczy;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • wsparcie polskiego rezydenta przy formalnościach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
CV i LM z aktualnymi danymi kontaktowymi i informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, prosimy wysyłać pod adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/10/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kliniki-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 2055bc888dd624ca