€ 13-14 euro na godzinę

Praca w Niemczech od zaraz SPAWACZ TIG 141 (Hamburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 00:21

Firma z Hamburga poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko spawacza TIG 141 do pracy w Niemczech. Oferta dla spawaczy konstrukcji stalowych z min. rocznym doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

S P A W A C Z
TIG 141

Nr ref. SP/Niem/665

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
– spawanie konstrukcji stalowych metodą TIG 141 (stal szlachetna)

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
– min. roczne doświadczenie w spawaniu wskazaną metodą!
– aktualne uprawnienia spawalnicze,
– mile widziany własny samochód

Oferta:
– atrakcyjne wynagrodzenie (13-14 euro netto na godzinę)
– zaliczki co tydzień
– możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
– składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
– ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
– respektowane prawo do urlopu – nasze usługi są bezpłatne
– stały kontakt z biurem w Polsce

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!
Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, oddzwonimy w ciągu 24H!

SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).

Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV: praca@silverhand.eu

Tel. 697 317 027 Tel. 785 624 599

Skype: silverhand.natalia Skype: silverhand.agnieszka

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

POGOTOWIE PRACY W NIEMCZECH (SILVERHAND)

– potrzebujesz pomocy?
– straciłeś właśnie pracę?
– skończyły się zlecenia?
– nie odpowiadają Ci warunki zatrudnienia lub zakwaterowania?
– chcesz zmienić pracę na lepszą?

Pomożemy Ci!
Jesteśmy w pobliżu każdego większego miasta w Niemczech.

Zadzwoń: +48 697 317 027, + 48 785 624 599
Skype: silverhand.natalia
Skype: silverhand.agnieszka

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zgłoś się do nas telefonicznie bądź wyślij CV na adres mailowy, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę w Niemczech od Zaraz!

ID ogłoszenia: 38521df6316a65f