€ 7,95 Euro/h

Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji spożywczej dla par, grup – Hamburg 2013

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Harburg
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2013 01:48

Dla klienta z okolic Hamburga poszukujemy od zaraz osób do pracy w Niemczech przy produkcji oraz pakowaniu na stanowisko pracownika produkcji spożywczej. Oferta przeznaczona dla osób (grupy) gdzie przynajmniej jedna osoba zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

stanowisko pracy: pracownik produkcji

Zarobki: 7,95 Euro/h Brutto

Miejsce pracy: Hamburg (okolice), Niemcy

Zadania:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za prace na produkcji polegającą na wsparciu procesów takich jako pakowanie, rozpakowywanie itp. obowiązki.

Możliwa praca w duetach pracowniczych, dla grup, w których przynajmniej jedna osoba zna język niemiecki

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagamy:
– brak nałogów,
– znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym ( u jednego z pracowników)
– poszukujemy mężczyzn, ze względu na rodzaj pracy,
– praca w systemie zmianowym ( poranne, popołudniowe, wieczorne, nocne),
– doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej,

Oferujemy:
– zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pierwsze 2-3 miesiące, następnie pracownik zobowiązany jest do znalezienia własnego zakwaterowania ( nasza agencja oferuje pomoc w tym zakresie), koszty mieszkania 160 Euro miesięcznie,
– dowóz do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania, w przeciągu pierwszych 2 miesięcy nieodpłatne, po upływie tego czasu 85 Euro/ miesiąc
– szkolenie w urzędzie zdrowia – otrzymanie świadectwa,
– dodatki pieniężne za prace w godzinach nocnych, prace w dni ustawowo wolne, oraz w weekendy,
– umowa o pracę wstępnie na pół roku następnie możliwość przedłużenia na czas nieokreślony,
– zwrot kosztów dojazdu na miejsce pracy ( 50 Euro/osoba),

Po odbyciu szkolenia pracownik jest zobowiązany do zameldowania się w urzędzie miasta.

Osoby spełniające warunki podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie Cv wraz ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia zawodowego na nasz adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442

ID ogłoszenia: 52517e54370ad73