Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 10,25

Praca w Niemczech od zaraz pomocnik budowlany w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresden
  • Opublikowany: 3 lipca 2013 11:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech od zaraz pomocnik budowlany w Dreźnie

Opis

Aktualne oferty pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisko pomocnika w Dresden od zaraz. Pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego, mile widziane wykształcenie w kierunku budowlany oraz znajomość języka niemieckiego.

Firma BAU WERK DRESDEN zatrudni sumiennych pracowników na stanowisku pomocnik budowlany (budowa stanu surowego, prace wykończeniowe wewnątrz, prace wykonywane na zewnątrz budynków). Wymagane umiejętności budowlane, doświadczenie zawodowe, zaangażowanie, niekaralność. Mile widziane wykształcenie budowlane oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, atrakcyjne wynagrodzenie (niemiecki układ zbiorowy pracy) oraz możliwość zakwaterowania w mieszkaniach pracowniczych.

Miejsce pracy: Drezno / Saksonia.

CV w języku polskim lub niemieckim zawierające dane osobowe, informacje dotyczące wykształcenia oraz doświadczenia w branży budowlanej prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres info@bauwerkdresden.de lub drogą pocztową na podany wyżej adres.
Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez BAU WERK DRESDEN Projektentwicklungsgesellschaft mbH w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Przedsiębiorstwo budowlane
BAU WERK DRESDEN
Projektentwicklungsgesellschaft mbH
Neubühlauer Straße 10
01324 Dresden

     

ID ogłoszenia: 24151d3f9dbd6c28

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez BAU WERK Dresden

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BAU WERK Dresden »