€ 7,50

Praca w Niemczech od zaraz OPERATOR WTRYSKARKI pracownik do obsługi maszyn wtryskowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 02:25

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla operatora wtryskarki – obsługa maszyn. Oferta od zaraz bez doświadczenia przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej.

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta, firmy produkującej elementy z tworzyw sztucznych dla branży Automotive, poszukujemy 5-osobowej brygady

OPERATOR WTRYSKARKI / pracownik do obsługi maszyn wtryskowych

szukamy 5 osób bez doświadczenia OD ZARAZ

nr ref: pp/12/13
miejsce pracy: Niemcy / Saksonia / Pirna

opis stanowiska:
– obsługa maszyn wtryskowych

ok. 120 km od Zgorzelca- dojazd 1 samochodem we własnym zakresie

wymagamy:
– niemiecki – 2 osoby na 5 muszą znać niemiecki
– ubezpieczenie w ZUS-ie na 30 dni wstecz – KONIECZNE I WERYFIKOWANE

oferujemy:
– pracę od zaraz do 20.12.13 / Przerwa na święta, a następnie Praca na wiele miesięcy
– wysokość wynagrodzenia w systemie godzinowym: 7,50
– CODZIENNE DOJAZDY WE WŁASNYM ZAKRESIE
– umowa w oparciu o pracę tymczasową, pełen etat
– pracę osób z terenów przygranicznych (okolic Zgorzelca i Lubania)
– pełne ubezpieczenie, dokument A1 oraz kartę EKUZ
– terminowa wypłata wynagrodzenia
– wsparcie polskiego biura

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: contact@gppeople.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych.

ID ogłoszenia: 338529f398a37e84