€ 1100 do 1300 euro netto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji dla operatora maszyn Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2014 22:45

Poszukujemy pracownika na produkcji z Ingolstadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech w charakterze operatora maszyn, również na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Ingolstadt

Zarobki: 1100 do 1300 euro netto/mc

Obowiązki:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych.
  • Zadaniem będzie nakładanie oraz zdejmowanie produktów na produkcji, pakowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
  • posiadanie własnego auta
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość pracy w nadgodzinach

Oferta:

  • zatrudniamy pracowników na umowie o pracę na czas nieokreślony
  • dobre warunki płacowe
  • pracodawca organizuje płatne zamieszkanie
  • wsparcie przy organizacji formalności
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej.
Adres e-mail:

  • cv@bnspm.pl

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pomocnik-produkcji_i590

ID ogłoszenia: 698535570b1438ac