€ b/d

Praca w Niemczech od zaraz – kontrola jakości na produkcji (Drezno)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2013 00:29

Dla klienta z Drezna poszukujemy od zaraz kontrolerów jakości do pracy w Niemczech przy produkcji baterii litowo-jonowych. Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników z doświadczeniem przy podobnej pracy za granicą lub w Polsce.

stanowisko: kontroler jakości
miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Opis stanowiska:
-wizualna kontrola jakości produktu
-kontrola jakości za pomocą narzędzi pomiarowych,
-praca w zautomatyzowanym dziale kontroli jakości

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie jako kontroler jakości
– wykształcenie techniczne

Oferujemy:
– umowę na niemieckich warunkach
– pracę blisko polskiej granicy (ok 80km)
– atrakcyjne zarobki wraz z premiami
– zagwarantowane zakwaterowanie częściowo współpłacone przez pracodawcę

Aplikowąc można za pomocą systemu rekrutacyjnego workservice.pl

ID ogłoszenia: 28951674bf39da03