€ 800 euro netto miesięcznie

Praca w Niemczech od zaraz gastronomia w restauracji pomoc kuchenna w Moguncji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Moguncja
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 17:44

Restauracja w Moguncji zatrudni od zaraz pomoc kuchenną w restauracji. Praca w Niemczech w gastronomii z podstawową znajomością języka, zakwaterowaniem, wyżywieniem a także możliwością stałego etatu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna.
Zarobki: 800 euro netto/mc.
Lokalizacja: Niemcy, Moguncja.

Zadania na stanowisku:

  • proste prace kuchenne;
  • robienie porządków w kuchni;
  • polerowanie sztućców;
  • przygotowywanie prostych potraw;
  • obieranie warzyw i owoców;
  • bieżąca pomoc szefowi kuchni.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w gastronomii;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • umiejętność pracy według przepisów BHP;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność i rzetelne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • 6 dni pracy w tygodniu;
  • miesiąc urlopu rocznie;
  • wyżywienie oraz zakwaterowanie bezpłatne;
  • pracę na niemieckich warunkach;
  • stabilne zatrudnienie.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji (CV) na adres mailowy:
praca@arpro.pl z dopiskiem w tytule: Praca dla pomocy kuchennej, Mainz.

Serdecznie prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/moguncja-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomoc-kuchennej-w-gastronomii/

ID ogłoszenia: 1045697bf99c5f9c