€ do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji mięsa Hessen 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hessen
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:45

Zakład mięsny z Hessen poszukuje pracowników na produkcję od zaraz. Praca w Niemczech dla Polaków na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości, porcjowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hessen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do obowiązków pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i sprawdzanie jakości mięsa, jego krojenie, pakowanie, oznaczanie kodami oraz pomoc w pracach magazynowych.

Wymagania:
– doświadczenie na tym stanowisku konieczne
– osoba zdrowa, wytrzymała fizycznie
– praca w chłodnych temperaturach
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– szybkość w wykonywaniu zadań
– odpowiedzialność, pracowitość
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– umowę o pracę
– pomoc w aklimatyzacji
– możliwość dłuższej współpracy
– premię
– zakwaterowanie bezpłatne
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV najlepiej w języku niemieckim z dołączoną klauzulą poufności na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Niemcy.

Źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/pracownik-produkcji,620595.html

ID ogłoszenia: 455531c3c012bdca