€ 1900- 2700 brutto mc

Praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie art. RTV bez języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:16

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie artykułów RTV. Ogłoszenie z Ulm aktualne od zaraz i z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto na miesiąc w zależności od znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 – praca dla par, więc poszukiwane są 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów zgodnie z zmówieniem, które zostało złożone droga elektroniczną;
  • układanie towaru na paletach oraz zabezpieczanie go na czas transportu.

Wymagania:

  • motywacja i chęć do nauki;
  • gotowość do pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • odpowiedzialne podejście do swoich zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie na święta;
  • umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych oraz tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w j. polskim oraz niemieckim należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”.

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości i koniecznie trzeba zawrzeć w niej: informację o dyspozycyjności, poziomie j. niemieckiego, doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-na-magazynie-art-rtv-od-zaraz-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 5835c780ee1a58b3