€ 10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca na terenie Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 21:34

Aktualna oferta dobrze płatnej pracy w Niemczech dla kierowcy z prawem jazdy kat.B na terenie Dortmundu. Zatrudnienie możliwe od zaraz jako dostawca zamówionych zakupów.

Stanowisko: dostawca

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę plus dieta w wysokości 25 euro netto za dzień pracy

Opis stanowiska:

  • praca polega na rozwożeniu po mieście zakupów zamówień składanych on-line
  • zadaniem pracownika jest zabranie z magazynu odpowiednich towarów, opracowanie trasy, a następnie dostarczenie produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samochód służbowy – tankowanie, oddawanie na myjnię lub do serwisu

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność orientowania się w terenie
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie dla 3 osób
  • szkolenia wdrażające
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na okres próbny do końca bieżącego roku
  • perspektywę przedłużenia współpracy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: dostawca-zakupow/11/16.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dortmund-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow/

ID ogłoszenia: 398582a21e143595