€ 1500 euro/mc

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji herbaty Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 14:05

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji herbaty. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka wraz z pomocą w formalnościach a także zakwaterowaniem płatnym

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Niemcy, Dusseldorf.

Stawka miesięczna: 1500 euro brutto.

Opis stanowiska pracy:

  • tworzenie mieszanek z suszu;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • ważenie, pakowanie;
  • kontrola procesów produkcyjnych;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość zasad BHP i przestrzeganie ich;
  • postępowanie według określonych procedur.

Zapewniamy:

  • tanie zakwaterowanie – 200 euro miesięcznie;
  • umowa na czas próbny 3 miesiące a później na stałe;
  • szkolenia wprowadzające;
  • ubezpieczenie dla pracowników;
  • satysfakcjonujące zarobki.

Jak aplikować:
prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV ze zdjęciem i krótkim opisem siebie na adres e-mail.

Przypominamy o klauzuli pozwalającej nam na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

W tytule wiadomości prosumy umieścić: „Niemcy praca na produkcji herbatek, Düsseldorf”.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-herbatek-dusseldorf-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 21656a22ca01601a

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji herbaty Düsseldorf”

  1. robertg31 na 21 lutego 2016 @ 19:05

    Dzien dobry jestem ta praca zainteresowany bardzo prosze o kontakt czy mozna jeszcze skladac aplikacje moj numer to +49 15210229407

  2. Jestem zainteresowany prosze o kontakt 794727383