€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na produkcji przy montażu od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 września 2013 01:00

Poszukiwani pracownicy na produkcję w firmie z Monachium. Aktualna oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu foteli samochodowych od zaraz.

Stanowisko: Monter foteli samochodowych

Gdzie: Monachium

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej przy składaniu elementów foteli. Na specjalne życzenie klienta składanie foteli z drobnymi zamianami.

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • własne auto

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • umowę o pracę- początkowo na okres 6 miesięcy
  • legalne zatrudnienie
  • zamieszkanie zagwarantowane
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 661 64 00
lub o przesłanie e-maila z CV w języku niemieckim: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Fotele/Niemcy.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20bade/

ID ogłoszenia: 630523f756d85e8c