€ od 8,50 euro brutto plus dieta

Praca w Niemczech na produkcji foteli i tapicerki w fabryce Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 14 września 2014 22:25

Fabryka części samochodowych z Ingolstadt poszukuje Polaków do pracy na produkcji foteli samochodowych i tapicerki. Oferta pracy w Niemczech w branży auto-moto.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Ingolstadt

Numer referencyjny: 179/PRMAG/DE/2014

Zarobki: podstawa godzinowa to 8,50 euro brutto, za każdy przepracowany dzień dla pracownika przyznawana jest również dieta w wysokości 5 euro netto. Stawka będzie wzrastać razem ze stażem pracy.

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wspierać prace na produkcji foteli i tapicerki samochodowej.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości, obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie i montaż części.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • doskonała kondycja fizyczna, samodyscyplina
  • duża efektywność i sumienne podejście do powierzonych zadań.
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • zręczność, sprawność fizyczna i manualna
  • zwinność,
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy na zmiany
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w tego typy pracach
  • atutem będzie posiadanie samochodu
  • dodatkowym atutem będzie zdolność wykonywania tapicerki materiałowej i skórzanej

Oferta:

  • uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania – mieszkanie opłacać będzie pracownik koszty to ok 250 – 280 euro miesięcznie.
  • zapewniona jest niemiecka umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie aplikacje zawierające CV w języku niemieckim na adres:
rekrutacja@gpjc.eu

kontakt telefoniczny z naszymi oddziałami w Polsce:
Łódź: 42 207 09 70
Katowice: 32 204 70 83

źródło: http://niemcy-oferty-pracy.pl/oferuje-prace-niemcy/fizyczna_1/pomocnik-produkcji_i1820

ID ogłoszenia: 5725414a2d6d2f89