€ 10 euro/h

Praca w Niemczech na myjni dla pracowników fizycznych od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 17:00

Myjnia samochodowa z Kolonii pilnie poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy myciu i polerowaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik na myjni

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10 euro/h

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne mycie i czyszczenie samochodów na myjni.

Oczekiwania:

  • Oczekujemy doświadczonych pracowników którzy potrafią ręcznie czyścic, a szczególnie polerować nadwozie maszynowo
  • dodatkowym atutem podczas procesu aplikacji będzie zamieszkanie w Kolonii i znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • Dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: ip.ab@wp.pl

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/myjnia,498195.html

ID ogłoszenia: 78252c8208f0628b

12 komentarzy na “Praca w Niemczech na myjni dla pracowników fizycznych od zaraz Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa oferta. Posiadam auto i dbam o nie wiec doświadczenie mam duże posiadam prawo jazdy kat. B. Znajomość języka slaby. Prosze o kontakt: 783776825

  2. lukaszpwosi na 4 stycznia 2014 @ 23:49

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, pracowałem dwa lata na ręcznej myjni samochodowej przy trasie Świecko-Poznań.Kontakt do mnie 724-846-107

  3. ala27krzyzyk@wp.pl na 5 stycznia 2014 @ 20:08

    WITAM JESTEM BLACHARZEM DLATEGO TA PRACA JEST IDEALNA DLA MNIE JESTEM DYSPOZYCYJNY OD ZARAZ POZDRAWIAM RAFAŁ KRZYŻOSTANIAK TEL 691536369

  4. Witam ! jestem zainteresowany ofertą pracy mam doświadczenie przy pracy na myjni samochodowej.Pracowałem 3 lata na ręcznej myjni samochodowej .kontakt tel. 515-682-351 lub mail: tom-pie71@wp.pl …. Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w państwa firmie ,jestem lakiernikiem samochodowym z zawodu i doswiadczenia ,również po wykonanej swojej pracy myłem i polerowałem auta i bardzo bym chciał otrzymać szansę do podjęcia tej pracy,jestem bez nałogów,jestem dyspozycyjny od zaraz num tel.530163085 lub 792278106 serdecznie pozdrawiam Marcin

  6. Adrian Mieszczak na 7 stycznia 2014 @ 13:43

    Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontak jestem mlody chętny do pracy Adrian Mieszczak 733554537

  7. Krzysztof0664485 na 7 stycznia 2014 @ 14:03

    Witam jestem zainteresowany pracą , pracowałem w Anglii na myjni samochodowej i mam doświadczenie zgłaszam się do was z prośbą o przyjęcie mnie z ubogą sytuacją finansową. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz .
    nr tele: 605285458
    email: fejk1998@wp.pl

  8. Witam.jestem zainteresowany tą praca.Pracowałem w Czechach w Mlada Boleslav i Verchlabi w dziale woskowania i polerowania a także w dziale ustawiania drzwi samochodowych.
    Mam doświadczenie w myciu ręcznym samochodów.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz
    e-mail ivo70@wp.pl
    kom 533554767

  9. grzegorzlosp na 9 stycznia 2014 @ 21:47

    Witam
    Jestem zainteresowany tą praca. Pełna dyspozycyjność. wiek 29 lat. Kontakt grzegorzlosp@wp.pl tel 660546160
    Grzegorz

  10. Witam ! Wraz Z Kolegą spełniamy wszystkie wymagania , jesteśmy zdolni do podjęcia tej pracy , oby dwoje mamy po 20 lat , Oby dwoje jestesmy po szkole technicznej , posiadamy prawo jazdy kat. B , Własnie auto , uprawnienia na wózki widłowe .Podejmiemy się pracy Od zaraz !
    Prosimy o Kontakt pod e-mail : armiahemp@o2.pl
    Nr Telefonu : 788 805 289

    Karol i Alan

  11. witam jesteśmy zainteresowani pracą proszę o tel..+48691313763

  12. MiloszDudziak na 22 stycznia 2014 @ 10:01

    Witam mam 27 lat, w pełni dyspozycyjny, znam się na czyszczeniu i polerowaniu. Potrafie dzialac w zespole i pracowac w warunkach wytężonej pracy. Moge wyjechac od zaraz, nieposiadam nalogow. Prosze o kontakt Nr 783662881 email miloszdudziak86@wp.pl