€ do ustalenia

Praca w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 23 czerwca 2015 21:05

Magazyn z Düsseldorfu szuka od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na magazynie dla komisjonera przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 015/007/15

Zadania:
– praca odbywa się w hurtowni ze sprzętem elektronicznym
– pracownik będzie zajmować się zbieraniem zamówień
– zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– pakowanie zamówień
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– stanowisko skierowane jest do osób zorganizowanych
– punktualne stawianie się w pracy
– szybkość, dynamiczność, witalność
– pozytywne nastawienie do życia
– szybkie dostosowanie się do warunków pracy
– umiejętne posługiwanie się komputerem

Oferujemy:
– dobre zatrudnienie już od zaraz
– pracę w międzynarodowej dobrze prosperującej firmie
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– stanowisko na okres 3 miesięcy
– świadczenia socjalne
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– samodzielność w wykonywaniu zadań

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztags-beruf@eclipso.de w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-jezyka-komisjonowanie-elektroniki-na-magazynie-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 461558998322ff5e

2 komentarze na “Praca w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień bez języka Düsseldorf”

  1. Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili. Mamy doświadczenie w Holandii, na magazynie z ubraniami i sprzętem elektronicznym. Pracowaliśmy także na zbieraniu zamówień oraz przy kwiatach i mięsie. Bardzo zależy nam na pracy w okolicach dusseldorfu poniewaz mamy tu rodzinę i sami chcielibyśmy się tu osiedlic na stałe ☺
    Pozdrawiamy.

  2. witam mam 31lat pilnie poszukuje pracy.Jestem zainteresowany panska oferta prace mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt mój emai s.jakubski@wp.pl nr tel 0015168696245