€ do uzgodnienia

Oferty pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień w Ulm (lider zmiany)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 22:47

Magazyn z Ulm prowadzi rekrutację na stanowisko Lidera zmiany na magazynie. Praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień, ewidencji towarów – wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i doświadczenie magazynowe.

Stanowisko: Lider zmiany
Miejsce pracy: Ulm

Zadania

  • Kompletowanie zamówień dla klientów
  • dbanie o porządek na magazynie
  • kontrola pracy osób zatrudnionych na magazynie
  • prowadzenie ewidencji towarów
  • kompletowanie dokumentacji pracowniczej

Wymagamy:

  • język niemiecki na poziomie bardzo dobrym -warunek ten będzie sprawdzany. Prosimy o przemyślane składanie aplikacji
  • Niezbędne doświadczenie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • cech przywódczych

Oferujemy:

  • Swoim pracownikom zapewniamy zakwaterowanie
  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość awansu
  • stabilne zatrudnienie

Aplikacja:

ID ogłoszenia: 56852129638b5146