€ do ustalenia

Praca w Niemczech na magazynie przy pakowaniu i kontroli jakości Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:28

Magazyn z siedzibą w Lipsku poszukuje pracownika fizycznego. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu, wysyłce, kontroli jakości towarów w niepełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie pakowanie oraz przygotowywanie paczek do wysyłki- wg listy przewozowej. Opiekowanie się nad zapasami magazynowymi, sprawdzanie stanów magazynowych praca będzie polegała na kontrolowaniu jakości towarów

Wymagamy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego- poziom B2
  • doświadczenia w poprzedniej pracy na magazynie
  • umiejętność korzystania z komputera
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • duża samodzielność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • Pracodawca zapewnia szkolenie przed podjęciem pracy
  • Praca 3 razy w tygodniu- w sumie 24 godziny tygodniowo
  • Praca odbywa się w dwóch zmianach: 6-14:45 oraz 14:30-23:15
  • Praca na stałe

Aplikacja:
CV w języki polskim i niemieckim oraz klauzulę o przetwarzaniu danych prosimy przesyłać na poniższy adres:
niemcy@gigroup.com

źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Pracownik_magazynu_Niemcy,923582

ID ogłoszenia: 48952922323819e8