€ akordowy system wynagradzania

Praca w Niemczech na magazynie KOMISJONER kompletacja towaru Zarrentin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zarrentin
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 23:24

Magazyn firmy Edeka w Zarrentin poszukuje kandydatów chętnych do pracy w Niemczech na magazynie przy kompletowaniu zamówień na stanowisku komisjonera. Wynagrodzenie w systemie akordowym.

Poszukujemy osób do kompletacji towaru w magazynie Edeka w Niemczech.

Obowiązki:
– zbieranie zamówień – kompletacja artykułów spożywczych z użyciem panelu dotykowego
– układanie towarów na palecie
– jazda elektrycznym wózkiem widłowym

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 miesiące
– chęć pracy w systemie akordowym
– mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
– szkolenie wprowadzające do pracy
– stałe zatrudnienie
– niemiecka umowa o pracę
– zakwaterowanie
– motywacyjny system wynagradzania

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

ID ogłoszenia: 68953b55d0c62514