€ akordowy system wynagradzania

Praca w Niemczech na magazynie EDEKA w Hamburgu (Zarrentin)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zarrentin
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 21:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Zarrentin (Hamburg) na magazynie przy zbieraniu zamówień, kompletowaniu towaru oraz przy obsłudze wózka paletowego.

Poszukujemy osób do kompletacji towaru w magazynie EDEKA w okolicach Hamburgu.

Obowiązki:
– kompletacja towaru na paletę
– obsługa paletowego wózka elektrycznego

Wymagania:
– doświadczenie w kompletacji towaru
– wysoka motywacja do pracy
– dyspozycyjność od 11 sierpnia

Oferujemy:
– stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty i koordynatora

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

ID ogłoszenia: 76753e092381bc01