€ 9 euro brutto godzina plus dodatki

Praca w Niemczech na lotnisku przy sprzątaniu Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 19 września 2013 21:19

Aktualnie lotnisko z Monachium poszukuje pracowników fizycznych. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu na lotnisku bez doświadczenia z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miasto: Monachium

pensja: 9 euro brutto godzina plus dodatki

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich zadań związanych ze sprzątaniem i utrzymywaniem porządku na lotnisku. Do zadań należeć będzie sprzątanie pomieszczeń służbowych, szatni, poczekalni, toalet czy także wyrzucanie śmieci z koszy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • język niemiecki na poziomie umożliwiający komunikację
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • Praca bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy
  • Umowa o pracę
  • Praca odbywa się w systemie zmianowym istnieje możliwość pracy w nadgodzinach
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę- transport z miejsca zakwaterowania do pracy również.

Aplikacja i proces rekrutacyjny:

  • Prosimy przesłać CV na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątaczka/Lotnisko.

I część:

  • prosimy o przesłanie CV na podany adres,
  • kandydaci przejdą pierwszy test językowy telefonicznie

II część:

  • Rozmowa z przedstawicielem Firmy zatrudniającej
  • przesłanie dokumentów- np o niekaralności, prosimy o przetłumaczenie go u tłumacza przysięgłego na język niemiecki

III część:

  • ostatnia polegająca na zorganizowaniu wyjazdu i rozpoczęcia pracy

Kontakt: 12 661 64 00

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-na-lotnisku-monachium-niemcy-id192918.html

ID ogłoszenia: 478523af9fc67d7b

2 komentarze na “Praca w Niemczech na lotnisku przy sprzątaniu Monachium”

  1. Witam.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą mam doświadzczenie pracy w niemczech przy zbiorach owoców i warzyw .Jestem uczciwy i pracowity w każdej chwili mogę podjąc pracę .Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i dziękuje.
    Kontakt:
    Nr Telefonu:723277646
    E-mail:marek123.8@o2.pl

  2. Witam, mimo wieku 67 lat jestem w pelni sprawny i jestem pewny, ze podolam obowiazkom. Znajomosc jezyka slaba. Jestem bardzo sumienny w wykonywaniu pracy.