€ 8,20 euro/h brutto

Praca w Niemczech na linii produkcyjnej kanapek bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2014 19:53

Zakład w Monachium produkujący kanapki zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka na linię produkcyjną. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy produkcji kanapek i wrapów na 2 miesięczny okres próbny z możliwością stałej współpracy.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,20 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i składanie kanapek oraz wrapów. Pracownik będzie też sprawdzał jakość produktów, będzie pakował kanapki, naklejał kody oraz będzie dbał o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:
– badania sanitarne
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– osoba znająca zasady BHP
– kandydat schludny, pracowity
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– 2 miesięczny okres próbny
– możliwość stałego zatrudnienia
– zapewniamy zakwaterowanie odpłatne- 180 euro od osoby
– premie za zmiany nocne i nadgodziny
– zapewniamy dojazd do miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV najlepiej w języku niemieckim na adres: einfach-losungen@gmx.de w tytule proszę wpisać: Munchen Herstellung von Sandwiches

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-kanapek-bez-jezyka-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 1000533b3ccc4157b

2 komentarze na “Praca w Niemczech na linii produkcyjnej kanapek bez języka Monachium”

  1. Witam serdecznie Jestem zainteresowany oferta pracy mam badania i jestem po szkole gastronomicznej niestety nie mogę wysłaca aplikacji do państwa na poczte bo jest jakis blad wiec prośil bym kontakt
    Pozdrawiam Kuba
    tel.796 623 809

  2. witam Serdecznie.Oboje z mężem chcemy podjać pracę na dłuższy okres czasu.Mamy doświadczenie w branży spożywczej.Jesteśmy ludzmi odpowiedzialnymi,pracowitymi,szybko sie uczymy i mocno angażujemy w powierzone nam zadania.Prosimy o kontakt 730-253-142 Serdecznie pozdrawiamy