€ od 10 do 12 euro brutto/h plus dodatki

Praca w Niemczech na budowie w Stuttgarcie od zaraz malarz-tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 10 lipca 2014 13:03

Zatrudnienie dla pracownika budowlanego w charakterze malarza-tapeciarza od zaraz w Stuttgarcie. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, szpachlowaniu, gładzeniu, tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz-tapeciarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka godzinowa waha się od 10 do 12 euro brutto/h, pracowników obowiązuje dodatek godzinowy w wysokości ok 2-3 euro netto za przepracowaną godzinę. Miesięczna wysokość wynagordzenia to ok 2160 euro brutto/mc

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe polegające na:
  • przygotowaniu podłoża, szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu, gładzeniu.

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy malarza- przynajmniej 3 lata
  • referencje mile widziane
  • obowiązkowość, pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie własne auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnej niemieckiej umowie
  • Dla pracowników poważnie i profesjonalnie podchodzących do obowiązków możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • dobre zarobki
  • oferta na dłużej
  • dla chętnych możliwość wypracowywania godzin dodatkowych
  • ubezpieczenie, składki, możliwość pobierania Kindergeld
  • zapewnione zakwaterowanie w hotelu na koszt pracodawcy
  • dla zainteresowanych płatna możliwość przejazdu do Zgorzelca w piątki oraz powrót do Stuttgartu w niedziele

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o przesłanie:

  • CV w formacie PDF lub Word w języku polskim i niemieckim na adres:

damiand@serwispersonalny.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-229hmc/

ID ogłoszenia: 61953be72e95607c