€ 1,600.00

Praca w Niemczech jako opiekunka starszej, samotnej Pani, Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 11:18

W rejonie Dolnej Saksonii poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad starszą, samotną Panią, która niegdyś zajmowała się prowadzeniem górskich pensjonatów.

Praca dla opiekunki do samotnej kobiety

Poszukujemy opiekunki dla samotnej i mobilnej kobiety
w Dolnej Saksoni, piękne górskie okolice.
Nie ma rodziny. Podopieczna była właścicielką
kilku górskich pensjonatów. Potrzebuje kogoś kto
będzie dla niej wsparciem.

Obowiązki:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
– drobną pomoc w pielęgnacji
– dotrzymywanie towarzystwa
– spacery

Oferujemy:
– zatrudnienie na minimum dwa miesiące
– organizację i bezpłatny przejazd
– na miejscu opiekę polskojęzycznego koordynatora
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– pracę od lutego 2019
– konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
– bezkonfliktowość

Zatrudnienie:
– w oparciu o umowę zlecenie
– w oparciu o działalność gospodarczą/gewerbe

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
pod nr: 721 319 030
kontakt@agencja-melisa.pl

ID ogłoszenia: 7915c407516b0d1c

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: melisade
  • Zarejestrowany od: 8 stycznia 2019

Inne przedmioty dodane przez melisade

Ostatnie przedmioty dodane przez melisade »