€ atrakcyjne wynagrodzenie

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej dla Pani Elizabeth w Stuttgarcie

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Warszawa
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2015 23:43

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej, pomoc domowa dla pani Elizabeth mieszkającej w Stuttgarcie. Zatrudnienie od 20-go sierpnia na ok 2-3 miesiące.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla seniorki Pani Elizabeth, mieszkającej w Stuttgart. Pani jest osobą leżącą i kompletnie niesamodzielną. Ma stały cewnik i korzysta z wkładek. Pani jest również cukrzykiem.

Przychodzi do mniej pielęgniarka.

Wyjazd na 2-3 miesiące od 20 sierpnia.

Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będą prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: gotowanie, robienie prania, sprzątanie oraz opieka nad zwierzątkiem domowym.
Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Język na poziomie komunikatywnym
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje
Czynne prawo jazdy
Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy legalną pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki.

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 6771 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Tel.:+48 22 622 14 30
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
Ul. Żurawia 47, III piętro

ID ogłoszenia: 27655c44f65df037

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez niemcyniemcyniemcy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez niemcyniemcyniemcy »