€ 7,600.00

Praca w Niemczech jako Kierowca kat. B, Turyngia (przewóz osób)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Salzungen, Barchfeld
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 02:05

Biuro zatrudnienia za granicą dla firmy z z Turyngii (Barchfeld) poszukuje od zaraz kierowcy kat. B do pracy w Niemczech przy przewozie osób samochodem typu bus / van.

Concilio Personalservice GmbH jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu doradztwa i pośrednictwa personalnego.
Nasze rozwiązania cechuje elastyczność i skuteczność oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego wyboru i przygotowania naszych pracowników, ponieważ wiemy, że ich wiedza i umiejętności decydują o naszym pozytywnym wizerunku i sukcesie naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Kierowca kat. B- przewóz osób

Miejsce pracy: Niemcy, Thüringen, Barchfeld
Termin zatrudnienia: od zaraz

Zadania:
• przewóz osób
• dbanie o powierzone mienie

Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• dyspozycyjność
• czynne prawo jazdy kat. B
• gotowość do wykonywania pracy także w godzinach nocnych
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przewozem osób
• elastyczność

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres co najmniej roku
• zakwaterownie na terenie Niemiec – koszt 150 €/miesiąc
• wynagrodzenie 8,50 Euro/h

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym K/04/15 na adres:
m.marcela@concilio-personal.de
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 1285535fb27aed40

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech jako Kierowca kat. B, Turyngia (przewóz osób)”

  1. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy jako kierowca. Mam tylko pytanie czy wymagany jest język niemiecki?
    Pozdrawiam Robert

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: concilio
  • Zarejestrowany od: 25 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez concilio

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez concilio »