€ 7,5 euro/h

Praca w Niemczech Hamburg pomoc kuchenna-kelnerka od zaraz na zmywak

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 września 2013 09:32

Poszukiwana od zaraz pomoc kuchenna do gotowania i zmywania naczyń. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w Hamburgu dla kobiety na zmywaku w charakterze kelnerki przy przygotowywaniu i podawaniu dań.

Stanowisko: Pomoc domowa

Miejsce: Hamburg

Płaca: 7,5 euro godzina

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za pracę przy przygotowaniu posiłków, oraz zmywaniu naczyń.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zwrot pieniędzy za pranie odzieży pracowniczej
  • zamieszkanie

Aplikacja:

  • Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres:
  • rekrutacja@praca-efekt.pl
  • W tytule maila wpisując-kelnerka

źródło: http://www.praca.centrumofert.pl/ogloszenie/290520/Pomoc-kuchenna—Niemcy.html

ID ogłoszenia: 3665242d23cd6bd6