€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla tapicera samochodowego na produkcji Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 02:01

Aktualnie poszukujemy pracownika z doświadczeniem na stanowisko tapicer samochodowy w zakładzie ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Tapicer Samochodowy

Lokalizacja: Stuttgart

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu, Niemcy

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie i demontaż wewnętrznej tapicerki w samochodzie
  • Do zadań należeć będzie dobieranie materiałów, zszywanie łączeń, mocowanie, wykrawanie
  • Od pracownika będzie się wymagać renowacji siedzisk i oparć foteli, naprawianie obić szyberdachów, dachowych oraz renowacja paneli drzwi

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do zajmowania się różnymi materiałami
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Umowa na niemieckich warunkach
  • zgodnie z umową ubezpieczenie oraz składki
  • możliwość pracy na dłużej
  • zapewnione przez pracodawcę zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Możliwość kontaktu telefonicznego: 12 661 64 00
drogą elektroniczną- CV ze zdjęciem przesłać na adres: rekrutacja@zeitmann.pl
w tytule prosimy wpisać: Tapicer/Niemcy

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/tapicer-samochodowy-2223911.html

ID ogłoszenia: 727530f5021945d2