do ustalenia €

Praca w Niemczech dla sprzątaczki bez znajomości języka sprzątanie sklepu w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Lista: 8 stycznia 2016 18:27

Przyjmiemy do pracy w Niemczech Panią do sprzątania marketu, bez znajomości języka niemieckiego. Miejscem zatrudnienia jest Ulm. Atrakcyjna oferta z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: sprzątaczka

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Niemcy, Ulm.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie sklepu;
  • mycie i dezynfekcja toalet;
  • używanie elektrycznej maszyny do mycia podłóg;
  • dbanie o porządek na terenie marketu;
  • bieżące prace porządkowe.

Wymagania:

  • duża samodzielność;
  • zamieszkanie lub możliwość zorganizowania sobie zakwaterowania w Ulm lub okolicach;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • poczucie estetyki;
  • duża dokładność;
  • sprawność fizyczna;
  • stan zdrowia pozwalający wykonywać pracę na tym stanowisku.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • wszelkie sprzęty potrzebne do pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenia oraz odprowadzanie składek;
  • umowa na niemieckich zasadach;
  • początkowe przeszkolenie;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacja:
CV ze zdjęciem w języku niemieckim prosimy wysyłać na adres mailowy dringende@europe.com

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-sprzataczki-sprzatanie-w-markecie-bez-znajomosci-jezyka-ulm/

ID Ogłoszenia: 197568fdbc820542

468 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj