€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla Polaków w ogrodnictwie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 22 stycznia 2014 00:19

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem do pracy w ogrodnictwie. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz w firmie z Hamburga przy pielęgnacji terenów zielonych.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:
Praca w ogrodnictwie przy pielęgnacji terenów zielonych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnych pracach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziane będzie możliwość przyjechania samochodem
  • dodatkowym atutem będzie posiadane uprawnień na piłę maszynową

Oferta:
Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:

  • Prosimy o kontakt telefoniczny: pon- pt, w godzinach 10 do 14- 730010950
  • Zgłoszenia można wysyłać na adres: psolutions.zielen@wp.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21697d/

ID ogłoszenia: 37552df07eb079fe