€ 9,50 euro za godzinę brutto.

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji zabawek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 21:08

Fabryka zabawek z Dortmundu poszukuje pracowników na produkcję artykułów dla dzieci. Oferta pracy w Niemczech dla par na dobrych warunkach finansowych, z możliwością rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • montaż zabawek z tworzyw sztucznych;
  • kontrolowanie jakości;
  • poprawki ewentualnych usterek;
  • pakowanie zabawek.

Oczekiwania:

  • sprawne dłonie;
  • bystrość, energiczność;
  • umiejętność wykonywania prac powtarzalnych;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach formalnych;
  • pracę na stabilnych warunkach;
  • przeszkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie dla par płatne 250 lub 200 euro od osoby;
  • legalną umowę o pracę na niemieckich zasadach.

Dla kandydatów:
Zgłoszenia zawierające CV (najlepiej po niemiecku) prosimy wysyłać pod adres mailowy:
dringende@europe.com

W temacie wiadomości proszę zamieścić numer referencyjny: produkcjazabawek02/16.

Należy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-dortmund/

ID ogłoszenia: 41756c7597a404f5

2 komentarze na “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji zabawek Dortmund”

  1. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt krzychu8876@wp.pl

  2. Praca fizyczna. na 13 marca 2016 @ 14:23

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Poz.