€ 1000 euro miesięcznie netto

Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu hotelu-pokojówka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 22:16

Hotel 4* z Frankfurtu nad Menem zatrudni kobiety do pracy w charakterze pokojówek. Niemcy praca przy sprzątaniu pokoi z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: pokojówka

Zarobki: miesięcznie 1000 euro miesięcznie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Numer referencyjny: pk/07/ni

Zadania:

  • Zatrudnienie w 4* hotelu przy sprzątaniu pokoi.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wymianę ręczników, dokładanie art. promocyjnych(mydełek, długopisów, itp), mycia łazienek, odkurzania.
  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami i w określonym czasie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy lub przy zadaniach fizycznych
  • wysoka motywacja
  • szybkie tempo pracy
  • uczciwość, obowiązkowość
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz

Oferta:

  • zarobki w wysokości 1000 euro netto
  • zapewnione zamieszkanie oraz wyżywienie bezpłatnie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i LM na adres:

  • rekrutacja@aicrecruitment.pl

źródło: http://www.aicrecruitment.pl/rekrutacja/oferta/pokaz/117

ID ogłoszenia: 76753e762961de39

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu hotelu-pokojówka Frankfurt nad Menem”

  1. Lilla Szarłata na 18 sierpnia 2014 @ 17:29

    dzień dobry , jestem zainteresowa pracą praca jako pokojówka, osoba sprzątająca w hotelu.
    Sprzątałam już, mam pewne doświadczenie, wyjeżdzam do Frankfurtu naad Menem gdzie zamierzam zostać na dłużej.Proszę o kontakt w sprawie pracy mejlowy lub telefoniczny:
    0048 690852555 lub z przyjacielem w Niemczech 0049 15143496864