€ 8,50 euro brutto /h plus dodatki

Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domów i biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 11:40

Aktualnie poszukujemy kobiet do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur i gabinetów lekarskich. Zatrudnienie w Monachium na podstawie umowy o pracę.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Zadania powierzone osobom zatrudnionym będą polegać na sprzątaniu mieszkań, domów, biur oraz gabinetów lekarskich.

Oczekiwania:

  • wiek do 45 roku życia
  • duża odpowiedzialność
  • samodzielność ale również zdolność do pracy w zespole
  • duże zaangażowanie, dokładność
  • sumienność, uczciwość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferta:

  • niemieckie warunki pracy – umowa o pracę a nie na zasadach gewerbe
  • Wysokie zarobki – stawka podstawowa plus premie
  • zapewnione ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • dobre warunki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem: 08920184439

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23414j/

ID ogłoszenia: 86954eee272bf0b2