€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka od zaraz pakowanie sera Buxheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buxheim
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 23:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu serów od zaraz. Zatrudnienie na rok w Buxheim dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca organizuje płatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Buxheim, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osobie zatrudnionej powierzone będą prace przy pakowaniu serów zgodnie z zamówieniem. Obowiązkiem będzie przygotowanie paczek lub całych palet, odpowiednie zapakowanie i wysyłka.
  • Praca w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • możliwość pracy zmianowej
  • chęć do pracy za granicą
  • zręczność, sprawność
  • uprawnienia na wózki widłowe będą mile widziane
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie oraz wynagrodzenie zgodne z niemieckim układem zbiorowym
  • umowa na rok z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie w hotelu za 135 euro miesięcznie plus kaucja w wysokości 20 euro
  • składki
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniżej podany adres kontaktowy:

  • marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-serow-od-zaraz-poszukujemy-kobiet-id281449.html

ID ogłoszenia: 884553d2dd7c370f