1600-1700 euro/mc brutto  €

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie osób Augsburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Lista: 6 marca 2016 19:24

Pilnie poszukujemy kierowcy kat.B do pracy w Niemczech przy przewozie osób starszych oraz niepełnosprawnych na terenie Augsburga. Zatrudnienie dla Polaków z doświadczeniem i podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat.B
Lokalizacja: Niemcy, Augsburg
Wynagrodzenie: 1600-1700 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na przewożeniu osób starszych w tym niepełnosprawnych na terenie Augsburga.

Wymagania:
- możliwość szybkiego przyjazdu do Niemiec
- przyjazne nastawienie
- posiadanie ogromnej ilości empatii do drugiego człowieka
- umiejętność udzielania pierwszej pomocy
- prawo jazdy na samochód osobowy
- doświadczenie jest wymagane
- odpowiedzialne podejście do zadań
- dostosowanie się do grafiku
- radzenie sobie ze stresem
- niemiecki na poziomie minimum podstawowym

Oferujemy:
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- pracę od zaraz na niemieckiej umowie
- jasne warunki zatrudnienia
- możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym
- samochód służbowy oraz telefon

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV (ze zdjęciem) napisanego po polsku i niemiecku na maila einfach-losungen@germanymail z tematem: Praca Niemcy dla kierowcy kat. B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych, Augsburg. Imię, nazwisko.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 97056dc7bf5eda48

349 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj