€ 1650 euro miesięcznie brutto

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz Drezno przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 19:32

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie dla Polaków. Pomagamy z znalezieniu mieszkania.

Stanowisko: kierowca.

Lokalizacja pracy: Drezno, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1650 euro miesięcznie brutto plus 7 euro za każdy kurs.

Zakres obowiązków:
pracownik zostanie zatrudniony przez Urząd Miasta Drezna;
obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przewóz osób starszych i niepełnosprawnych z domu do szpitala, ośrodka opiekuńczego, przychodni itp.

Oczekiwania:

  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • gotowość do przejścia kursu pierwszej pomocy;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • prawo jazdy kat.B;
  • empatia i zrozumienie;
  • cierpliwość;
  • brak nałogów;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności.

Gwarantujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • samochód służbowy dostosowany do osób niepełnosprawnych;
  • telefon komórkowy z nawigacją;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny;
  • stabilną i legalną pracę;
  • możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb.

Aplikacje:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: Kierowca kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-drezno-od-zaraz-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-niepelnosprawnych/

ID ogłoszenia: 78457925469d2b33