€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B-kuriera w przewozie paczek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:02

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla firmy kurierskiej przy przewozie paczek. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla kierowcy kat.B w charakterze kuriera. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: Kierowca Kat.B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w charakterze kuriera przy przewozie paczek.

Oczekujemy:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • słowność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność sprawnego zorganizowania sobie czasu pracy

Oferujemy:

  • zapewniona kwatera mieszkalna
  • atrakcyjne zarobki
  • stałe zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • praca od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na poniżej podany adres:

  • uniapol.1214500@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kierowca-krajowy-kat-b-berlin-id282935.html

ID ogłoszenia: 654554aaa9ae1627