€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla kierowcy C+E w transporcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:09

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kierowców C+E. Możliwość podjęcia zatrudnienia w transporcie dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca C+E

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Praca na teremie Niemiec w transporcie.
  • Rozwożenie towarów, dostarczenie w miejsca docelowe.

Oczekiwania:

  • Obowiązkowo: posiadanie prawa jazdy C+E
  • wymagamy doświadczenia w transporcie międzynarodowym
  • dobra znajomość języka
  • wymagamy karty kierowcy
  • zaświadczenie ADR
  • osoby zdecydowane

Oferta:

  • dobra płaca
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • nowoczesny sprzęt

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji. Zgłoszenia możemy wysyłać na adres: andreas.kubala@pro-quality.de
Prosimy załączyć aktualne CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-ce-2129662.html

ID ogłoszenia: 42452a4b6fe59d43