€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla kierowcy CE do przeprowadzek Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 21:56

Firma przeprowadzkowa z Chemnitz poszukuje pracowników fizycznych. Praca w Niemczech dla kierowców CE przy przeprowadzkach, załadunku oraz przenoszeniu mebli.

Stanowisko: Kierowca przy przeprowadzkach

Miejsce: Chemnitz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań pracownika należeć będzie zabieranie oraz załadowanie mebli na samochód dostawczy w Chemnitz oraz następnie przewiezienie ich do równych miast na terenie Niemiec.
  • Powrót do bazy w zależności od długości trasy- tego samego dnia lub bo 2-3.
  • Praca odbywa się w 2-3 osobowych grupach.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy umożliwiające prowadzenie ciężarówek z naczepami
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dobra znajomość języka niemieckiego.
  • dobra sprawność fizyczna

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie
  • praca na niemieckich warunkach
  • oferujemy pomoc i wsparcie przy wszelkich formalnościach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy na przesyłania zgłoszeń na adres:
rekrutacja@polskihr.eu
lub: polskihr.102398@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kierowca-do-przeprowadzek-id197050.html

ID ogłoszenia: 4552766b3731c05